Pre-loader

/ K2 Cloud ERP for Python / Адміністраторам / Long term, Stable, Testing, Development: які варіанти пакетів в оновленнях обрати?

Long term, Stable, Testing, Development: які варіанти пакетів в оновленнях обрати?

В K2 Cloud ERP є можливість обрати стабільність пакетів, що встановлюються.

Long term – це варіант пакета, який вже давно відпрацьовувався та є найбільш стабільним, тобто, це стабільність, підтверджена часом. В цих пакетах може не бути останніх можливостей, що з`явились в програмних модулях. Тому даний вид пакетів краще використовувати тим компаніям, яких влаштовує наявний функціонал і яким потрібна максимальна стабільність продуктів.

Stable – стабільний пакет. Цей варіант встановлюється по замовчуванню. Це пакети, які вже деякий час працюють і в яких  вірогідність виникнення проблем невелика. Пропонується використовувати для всіх реальних проєктів, де потрібні останні можливості продуктів і стабільність роботи модулів.

Testing – пакети на тестуванні. Це пакети, які тільки поступили на тестування. В них наявні нові можливості, але стабільність продукту може бути під загрозою. Цей тип пакета не рекомендується ставити в реальних проєктах.

Development – пакети в розробці. Це пакети, які тільки-но розробили розробники. Тут присутні найсвіжіші можливості, але цей продукт не рекомендується ставити тим, хто не є програмістами. Рекомендується для програмістів та тестувальників, які тестують нові можливості продуктів.


    Runtime Site: 4.079916 s.