Pre-loader

Про компанію

Група компаній К2® (далі К2) займається індивідуальною розробкою програмного забезпечення та комплексною автоматизацією підриємств з 90-х років.

Основні напрямки діяльності групи компаній:

 • Автоматизація складів, бухгалтерського та управлінського обліку на підприємствах.
 • Підтримка та розробка на платформах BAF та BAS: Підприємство. Підтримка конфігурацій: BAS-бухгалтерія, BAS-управління торгівлею, BAS Малий бізнес, BAS Агро Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу, WMS, BAS Управління автотранспортом, BAS Будівництво, BAS Громадське харчування, BAS Комплексне управління підприємством.
 • Розробка систем автоматизації на Python (система K2 Cloud ERP).
 • Розробка сайтів та веб-систем на мові програмування PHP (К2, Word Press, ShopScript).
 • Хостинг, VPS. Компанія має власний дата-центр.
 • Розробка мобільних додатків для Android, IOS.
 • Адміністрування серверів Windows, Linux.
 • Адміністрування мережі та комп’ютерів.
 • Продаж програмного забезпечення: Windows, MsOffice, Антивіруси, BAF та інше.
 • Постачання апаратного забезпечення.
 • 2D-дизайн та 2D-анімація.

К2 є офіційним партнером «Спілки автоматизаторів України», Conto, Бітрікс, Nod антивірус, Iname, Софткей, Софтіко. Клієнтами К2 стали досить відомі компанії: Фармвей (мережа аптек доброго дня), Can-Pack, ДПЗКУ, Аграрний фонд України, Державний центр сертифікації зерна, Київоблагростандарт, Держтехнагляд, Автоперевізник SAT, Група OTP (OTP Bank, OTP Pension, OTP Capital), Шеріф, ДТЗ, Антонов, ФАРМВЕЙ ТРЕЙДІНГ.

Група компаній знаходиться в 3-х країнах Європи: Україна (Київ), Естонія (Талін) та Польща (Варшава).

K2 в ЗМІ

Про рішення компанії К2 Ви можете прочитати в ЗМІ. В таких популярних інформаційних ресурсах, як Ain, на радіо. Наша продукція представлена в різних інтертернет магазинах та ресурсах: Softkey, Rozetka, Hotline та інше. Дізнатися більше

Історія компанії

Історія компанії починається з 90-х років, коли ще не було на ринку України продукту 1С і коли тільки з'явились персональні комп'ютери. Перші програми, які створювала компанія займались автоматизацією зарплати та бухгалтерського обліку і були написані на мові програмування Clipper. Пізніше, компанія почала писати програмні продукти під Windows на IDE Delphi. На цій програмній середі було зроблено досить багато програмних продуктів: автоматизація обліку шаф, складський облік, автоматизація готелів, автоматизація авто-перевозок, автоматизація реєстрації машин та інше. З часом, технології мінялись, мінялись вимоги до програмного забезпечення. Ринок став вимагати побудову веб-додатків, мобільних додатків та багато-ланцюжкових систем. Компанія К2 розробила нові програмні продукти, які йдуть в ногу з часом. Які є веб-орієнтованими, крос-платформеними, багато-ланцюжковими системами, часто мають мобільне рішення. Частина проектів була зроблена під замовлення конкретного клієнта, частина проектів створена для масового ринку. Продукти компанії К2: K2 CMS, K2 Mantis, K2 інтернет-магазин, VDoc та інше. Дізнатися більше

Контакти

Телефон /Viber /Telegram: +38 067 901-63-22

Skype:rudjuk (Шукайте по email: rs@corp2.net)

E-mail по покупкам:rs@corp2.net


K2 Cloud ERP time: 0.192466 s.