Pre-loader

/ K2 Cloud ERP for Python / Адміністрування операційних систем, хмар / Windows / Як видалити повідомлення «Термін дії вашої ліцензії Windows 10 закінчується»

Як видалити повідомлення «Термін дії вашої ліцензії Windows 10 закінчується»

На екрані в будь-який момент може з'явитися вікно «Термін дії вашої ліцензії Windows 10 спливає» — як видалити повідомлення і чому воно взагалі з'являється? Розберемося в цьому питанні, адже воно відверто заважає і не дозволяє виконувати деякі дії, оскільки ОС не активована. Ви не зможете, наприклад, змінити заставку.

Ті, хто встигли перейти на безкоштовну версію десятки до 29.06.2016, отримали можливість рік безкоштовно користуватися новинкою. Але через деякий час з'являється повідомлення, що термін спливає, і його неможливо прибрати, просто натиснувши «Скасувати».

У Windows 10 термін дії ліцензії минув у тих, хто користувався активатором у старій версії, а потім безкоштовно оновився до нової.

У деяких випадках активація просто не була проведена, якщо завантажувалося та встановлювалося неліцензійне ПЗ.

Отже, ви побачили на екрані "Термін дії вашої ліцензії Windows 10 спливає" - що робити в цьому випадку і як можна прибрати настирливий напис читайте далі.

Прибрати «Термін закінчується» за допомогою командного рядка

1. У головному меню запустіть рядок від імені адміністратора. Знаходиться інструмент у розділі «Службові».

2. Введіть рядок slmgr –rearm. Вона допомагає скинути на місяць активацію системи. Усього її можна використовувати тричі. Тобто фактично ви можете прибрати повідомлення, що час спливає лише на три місяці.

1. Після виконання з'явиться повідомлення про перезавантаження.

Спочатку потрібно вимкнути центр ліцензування. Затисніть WIN+R та вбийте Services.msc.

2. У службі, що відкрилася, потрібно вимкнути два рядки: Windows License Manager і центр оновлення. Двічі клацніть на потрібній команді та у списку варіантів клацніть «Вимкнено».

Потім перезавантажтеся. Це допоможе прибрати повідомлення Віндовс 10 «Термін дії ліцензії спливає, необхідно активувати».


    Runtime Site: 3.402852 s.