Pre-loader

/ K2 Cloud ERP for Python / Адміністраторам / Підтримка баз даних. / Різниця в можливостях баз даних.

Різниця в можливостях баз даних.

Основна база даних для роботи K2 Cloud ERP: Postgresql. Проте ми також підтримуємо та тестуємо рішення на базах даних SQLite та MySQL.

Кожна з баз даних має свої переваги й недоліки.

Postgresql

Це найпотужніша база даних у світі з відкритим похідним кодом. Найбільші системи у світі використовують саме Postgresql.

Ліцензійна політика цієї бази даних дозволяє використовувати продукт в комерційних цілях, не сплачуючи виробнику, а також створювати свій програмний продукт, використовуючи похідні коди бази даних Postgresql.

Для набуття найбільшої швидкості потрібно відредагувати конфігураційні файли Postgresql. Не залишайте їх по замовчуванню.

Завдяки потужним механізмам Postgresql, K2 Cloud ERP використовує такі механізми, які відсутні при роботі з іншими базами даних:

  • Авторизація на рівні бази даних.
  • Логіювання змін на рівні бази даних.
  • Секціонування змін на рівні бази даних.

MySQL

Популярна база даних у веброзробці. Але після покупки даного продукту (який був безкоштовним) компанією Oracle виникають ризики, що при використанні цієї бази даних в комерційних цілях потрібно купляти ліцензії.

Наразі існує 2 напрямки цієї бази даних: MariaDB – база даних, заснована на відкритому похідному коді до того, як її викупив Oracle та MySQL, власником якої наразі є Oracle.

В цій базі даних використовуються всі функції K2 Cloud ERP за виключенням тих, для реалізації яких потрібен програмний код на рівні бази даних.

SQLite

SQL-база даних, для якої не потрібно встановлювати сервер бази даних. Ця база даних підходить для невеликих проєктів,  власники яких не бажають витрачати гроші на адміністраторів.

Ця база даних працює на сервері. До неї можна під‘єднатись тільки з сервера. В ній немає ні користувачів, ні паролів. 

В цій базі даних використовуються всі можливості системи K2 Cloud ERP, за винятком тих, де потрібні скрипти на рівні бази даних.


    Runtime Site: 4.882317 s.