Pre-loader

/ Загальна інформація про систему K2 Cloud ERP

Загальна інформація про систему K2 Cloud ERP

Система K2 Cloud ERP є гібридною SAAS. Тобто, вона може працювати або як хмарне рішення, або з власних серверів компанії K2, або як хмарне рішення безпосередньо у клієнта. Як правило, найпопулярнішим рішенням клієнтів є використовувати систему на своїх серверах. 

Система K2 Cloud ERP є веборієнтованою програмою, з якою працюють через браузер. В ній може бути мобільний додаток, який також працює через вебінтерфейс. Інтерфейс є повністю адаптивним, може працювати у будь-якій операційній системі – Linux, Windows, MacOS. 

Як база даних використовується Postgresql – найпотужніша база даних у світі, яка має весь потрібний функціонал та до того ж є безкоштовною. 

Система K2 Cloud ERP – це хмарне рішення, яке має різний інструментарій та може бути системою для розробки різних рішень. Тобто, з одного боку є своє ядро, з другого – різні розробники та сторонні компанії мають право розробляти свої модулі під цю систему. Головне, що на базі системи K2 Cloud ERP пришвидшується розробка нових додатків. Це можливо завдяки тому, що у системи вже передбачено встановлення та обмеження прав доступу, інструментарій для створення таблиць, методи та інструменти додавання документів, логічні операції. Завдяки всьому наявному інструментарію програмісти не витрачають зайвий час та кошти на реалізацію нових додатків. Створені сторонніми програмістами додатки проходять перевірку та модерацію, після чого можуть потрапити до системи оновлення. 

У системі є інструменти логіювання змін даних, реплікації, секціонування таблиць, конструктора баз даних, дизайнера звітів, в тому числі – Power BI звітів, редактора діаграм, блок-схем.

При вході на хмару K2 Cloud ERP система виглядає наступним чином:

Далі система попросить авторизуватися, ввівши свій логін та пароль. Після авторизації можна переходити у адмінчастину, натиснувши на відповідну іконку у лівому верхньому куті екрана: 

Перейшовши у адмінчастину, авторизований користувач побачить доступ до певних опцій:

Кожен користувач буде мати доступ до модулів, які встановлені клієнтом. Всі доступні модулі можна побачити, направивши курсор до іконки на верхній панелі інструментів справа:

Панель доступних модулів виглядає так:

Доступність модулів для клієнта залежить від того, яким чином він працює із системою K2 Cloud ERP. Якщо хмара розгортається з серверів компанії K2, то в одній базі даних може працювати необмежена кількість компаній та створюватися необмежена кількість гілок. І в цьому випадку наявні всі модулі, але вони активуються для певного клієнта – ті, які йому потрібні, за які він сплатив та отримав право користуватися. 

Якщо ж система K2 Cloud ERP встановлюється безпосередньо на сервер клієнта, то працюють ті модулі, які він встановив.

Розподіл прав доступу до модулів відбувається наступним чином: є супреадміністратор хмари, суперадміністратор певної гілки (гілкою може бути, наприклад, ряд певних підприємств), адміністратор певного підприємства або проєкта. 

Система встановлення виглядає наступним чином:

Зліва у вигляді списку представлені всі модулі, які розбиті за категоріями. Щоб перейти на бажаний модуль, необхідно підвести курсор до його назви та натиснути на нього:

Система продемонструє всі варіанти цього модуля:

Тобто, людина може сплатити за модуль (якщо він платний) та встановити його. Або клацнути на модулі та встановити модуль безоплатно (якщо він безкоштовний). На даний момент у системі наявні 49 модулів.

В системі оновлення користувач може зайти у будь-який модуль, просто клікнувши на його іконку, ознайомитись з його призначенням, прочитати опис, правила оновлення та встановлення, прочитати відгуки, встановити або оновити модуль. Для цього просто потрібно клацнути на потрібну категорію.

 

Коли користувач встановлює собі певні модулі, то вони з'являються або у меню, або у вигляді таких іконок:

Коли модулі встановлено, в системи автоматично з'являється функціонал. Наприклад, можна вибрати у списку "Базові довідники", щоб переглянути всі документи та інші категорії.

Всі ці довідники автоматично оновлюються завдяки тому, що встановлено потрібний модуль. 

Ще одним модулем у системі є система оновлення. Тобто, коли з'являються  нові модулі, їх можна встановити. Для встановлення передбачається інша система, у якій публікують свої модулі програмісти – K2 Update. Візуально вона має дуже схожий з K2 Cloud ERP вигляд:

Різниця в тому, що при вході з'являється модуль "Сервер оновлень":

При переході на цей модуль можна отримати певну інформацію – наявність модулів, історію їх змін.


    Runtime Site: 3.784518 s.