Pre-loader

Cases K2

Salsa

Портал по латино-американським танцям.

Історія створення сайту Salsa почалася з особистого захоплення засновника нашої компанії соціальними танцями – сальсою, бачатою, кізомбою. На певному етапі йому захотілося створити майданчик, на якому була б зібрана інформація про всі танцювальні школи по цьому напрямку, теорія, різноманітні статті, та, найголовніше – викладена методологія сальси з навчальними відео.

В Сальсі є величезна кількість рухів. Цей танець розвивався в часі в різних регіонах Куби і як результат, так склалось, що існує деяка плутанина з назвами рухів. В різних регіонах Куби могли називати одніж і тіж рухи різними назвами.

Згодом популярність Сальси вийшла далеко за кордони Куби, її почав танцювати весь світ. Любителі Сальси постарались якось систематизувати ці назви, а також задокументувати в відео рухи. Зараз і в Україні полюбили ці танці, тому з‘явився запит на інформацію про них.

Ми розробили сайт, на який можна зайти та легко знайти потрібні рухи, прочитати теорію, знайти однодумців та дані про те, де можна ввечері потанцювати.

Цікаві рішення

- Чітко викладена методологія Сальси, всього 335 різних рухів. Можна клацнути на будь-який, продивитися декілька навчальних відео по кожному руху. Це дає можливість самостійно опановувати танці або додатково тренуватися вдома.

- Є розділ зі всіма школами танців Києва, детальною інформацією та контактами. За них можна голосувати та залишати коментарі.

- Зібрано багато цікавих статей про різноманітні види латиноамериканських танців, їх історію та особливості.

- Є адреси клубів, де проводяться вечірки та змагання з латиноамериканських танців. Недарма танці ще називають соціальними – люди в такі школи йдуть як за емоціями та фізичним розвитком, так і за спілкуванням та новими знайомствами.

- Передбачений форум, на якому можна зареєструватися та спілкуватися з однодумцями.

Сайт має дуже зручну навігацію, високу швидкість завантаження та гарний інтерфейс. На сьогодні сайт існує лише в демоверсії, але кейс його успішного створення є, як і можливість зробити щось подібне на замовлення.