Pre-loader

Cases K2

Веб-портал по продажу витворів мистецтв

Сьогодні більш ніж половина всіх світових товарів купується онлайн через маркетплейси - і цей показник буде тільки зростати. За прогнозами Statista, до 2026 року глобальний обсяг ринку електронної комерції буде становити 6,38 трильйона доларів США. Розмаїття майданчиків для продажів вражає, адже кожен покупець прагне знайти свій товар, а продавець - вдало реалізувати його. Ринок витворів мистецтва - не виключення. Західні майданчики, такі як Etsy, Saatchi Art, Artsy, Artfinder, користуються шаленою популярністю та вартують багато, адже дозволяють користувачам зі всього світу відкривати для себе світ мистецтва, митцям - ділитися своєю творчістю та заробляти на цьому гроші, а власникам платформ отримувати прибуток та будувати репутацію. Крім власне купівлі-продажу зразків мистецтва ці платформи успішно продають онлайн-курси, займаються кураторством, надають послуги з аутентифікації товарів та багато іншого. Це дійсно цікава та перспективна ніша. Донедавна на наших теренах не було жодного подібного майданчику - і ми вирішили створити його самотужки. Основна ідея полягала в тому, щоб розгорнути платформу з продажу живопису, скульптури, графіки, фотографії тощо, даючи митцям можливість виставляти свої роботи, створювати власну ком’юніті, спілкуватися з потенційними покупцями та заробляти на продажах, а порталу - отримувати прибуток від публікації реклами та у вигляді відсотків від продажів і за користування самим майданчиком.

Основні цілі та задачі, які постали перед нами:

- розробити зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який задовольнив би митців та їх шанувальників, які, як відомо, є примхливими візуалами;

- створити ефективний майданчик для приваблення рекламодавців;

- забезпечити можливість зберігання великих масивів даних без втрати швидкості роботи й реалізувати зручний та швидкий пошук товарів;

- запровадити систему особистих кабінетів користувачів;

- гарантувати безпечні транзакції.

Рішення

1. Інтерфейс та система фільтрів

Ми орієнтувалися на створення комфортного для користування та приємного інтерфейсу. Адже портал з продажу витворів мистецтва повинен бути візуально досконалим. Це перше, на що звертаєш увагу, коли відкривається сторінка. Від зовнішнього вигляду та зручності навігації залежить, чи захоче людина користуватися продуктом та затримуватися на порталі значний час. Ми розробили потужну систему фільтрів - зручну, швидку та дуже детальну. Всі наявні на порталі позиції можна фільтрувати по типу товару, кольорам, розмірам, жанрам, авторам. Наприклад, покупцеві треба обрати картину у відтінках, подібних до свого інтер’єру. Щоб не переглядати всі картини, можна просто відмітити на панелі фільтрів бажані кольори й майже миттєво отримати свою вибірку. Сайт повністю адаптивний та зручний у користуванні на різних пристроях та розмірах екрана.

2. Кабінети користувачів

Ми забезпечили можливість реєстрації на сайті й створення особистого кабінету двох типів - для митців (художник) та для покупців витворів мистецтва (колекціонер). В особистому кабінеті митця можна публікувати свої роботи та при бажанні додавати їх опис. Для колекціонерів була створена комфортна система купівлі, завдяки якій легко знаходити товар, зберігати вподобаний в особистому кабінеті та купувати його. Також є можливість системи голосування за авторів робіт, що надалі визначає рейтинг митця на даній платформі. Крім того, ми розробили безпечну систему замовлення та оплати через повідомлення продавцю. Це дозволяє власнику платформи бути в курсі замовлень, забезпечувати прозорість угод та отримувати прибуток.

3. База даних

Платформа дає можливість працювати з дуже великим обсягом інформації й мільйонами записів. Це особливо актуально, коли йдеться про зберігання здебільш візуального контенту у високій якості та у великій кількості. Адже на ринку є багато прикладів гарних, привабливих платформ, які зовсім не розраховані на роботу великими масивами даних та банально «лягають» під збільшенням кількості даних. З нашим рішенням такого не станеться, тому що з самого початку вона створювалася під роботу з величезним обсягом інформації.

4. Гарантія прибутку

Створена нами система гарантує безпечність транзакцій, прозорість угод та прибуток від них.Крім того, платформа ідеально підлаштована для розміщення різних видів реклами: банерів, PPC, контекстної та продажу рекламних площ.

…та ще трішки переваг:

- Готове рішення, яке зводить до абсолютного мінімуму ризики, економить час, зусилля та гроші, гарантує швидкість впровадження, експертизу, підтримку та функціональність.

- Можливість легко масштабувати продукт, залучаючи все більше продавців без додаткових інвестицій.

- Не треба дбати про контент - користувачі самостійно постійно наповнюють сторінку товарами та описами.

- Не має обмежень по часу та простору - користувачі зі всього світу можуть реєструватися на платформі.

- Різноманітність - задовольняє потреби широкої аудиторії, адже на сайті представлені унікальні товари, які неможливо знайти в звичайних магазинах.

picture 1picture 2 picture 1picture 2 picture 1picture 2