Pre-loader

Cases K2

К2 дошка оголошень

Маркетплейси стають все більш популярними, дозволяючи людям у всьому світі купувати та продавати товари та послуги. Кожен день подібні платформи залучають нових користувачів, забезпечуючи величезну кількість транзакцій. Один із різновидів маркетплейсів - дошки оголошень (класифайд) - мають дуже широкі охоплення, не обмежені часом та простором та працюють з різноманітними категоріями товарів та послуг.

Ідея створення власного гідного класифайду, на кшталт OLX, здалася нам дуже цікавою, тож ми взялися до роботи.

Основні виклики та задачі

Для початку ми вирішили придбати готову систему та допрацювати її, але перший результат нас не задовольнив - система не витримувала навантаження та постійно «висіла».

Це досить розповсюджена проблема готових рішень, які є зараз на ринку. Вони естетичні та привабливі, але зовсім не розраховані на великі обсяги інформації. До слова, з системами, що можуть працювати зі значними масивами даних, готові мати справу лише десять відсотків компаній, бо створення подібних рішень - це завжди великі витрати часу, зусиль та коштів.

Але такі труднощі нас не зупиняли. Щоб наш варіант запрацював як слід, ми взяли свою систему К2, перенесли в неї всі структури, переробили базу даних, здійснили перепрограмування і вже після цього оновлена програма почала ефективно працювати. В результаті ми маємо рішення «К2 дошка оголошень», на основі якого вже розгорнуто працюючий проєкт Let know. Наразі там 1693721 об’ява, а швидкість завантаження сторінки - менше секунди.

Рішення

На сьогодні «К2 дошка оголошень» - це повністю готове для впровадження рішення, яке допомагає мінімізувати всі ризики, економити час та гроші, а також:

- дозволяє підняти великі та складні системи, адже ПЗ розроблене таким чином, щоб зберігати величезні обсяги інформації (десятки мільйонів оголошень) без втрати швидкості роботи;
- ефективно масштабується, допомагаючи залучати значну кількість користувачів без додаткових витрат на рекламу;
- не вимагає просування: користувачі самостійно генерують та оновлюють контент;
- дає можливість заробляти на будь-яких видах реклами;
- дає можливість заробляти на кількості оголошень та їх просуванні в топ;
- має простий функціонал та зручний і приємний інтерфейс, який приваблює нових клієнтів.

Для користувачів «К2 дошка оголошень» є інтуїтивною і комфортною платформою та має багато переваг:

- вбудовані платіжні системи Liqpay та Wayforpay;
- зручну та детальну систему фільтрів;
- підтримку різних мов;
- дозволяє розділяти об’яви на тематичні розділи, відповідно до їх змісту;
- дозволяє регулювати вміст оголошень (комерційний або некомерційний характер, розміщення платне або безкоштовне).

Список оголошень можна налаштувати таким чином, щоб відображалася наступна інформація: зображення, тема, рубрика, регіон, дата розміщення, ціна, кнопка додавання в друзі. Власники магазинів можуть додавати їх на карту з усією необхідною інформацією.Runtime Site: 0.471719 s.