Pre-loader

Cases K2

Інтернет-магазин поліграфічної продукції та сувенірів

Для просування та популяризації товару нині використовуються різноманітні методи. Один з традиційних, доступних та при цьому ефективних – поліграфічна продукція з айдентикою бренду.

Недарма відомі бренди завжди пакують свої товари у вишукані пакети з фірмовим лого, адже цей пакет – вже реклама. Те саме можна сказати про подарункові худі, горнятка, футболки, пляшки тощо. Якщо вони якісні та зручні, людина постійно залюбки використовуватиме ці речі, водночас роблячи рекламу-нагадування бренду, який зробив цей подарунок.Тому ринок рекламної та поліграфічної продукції досить жвавий, адже попит на подібні послуги досить високий.

У портфоліо нашої компанії є успішний кейс створення інтернет-магазина поліграфічної продукції та сувенірів, який спеціалізується на друці на різноманітних предметах. Це футболки, худі, пляшки, посуд, канцелярія, іграшки, торбинки, різні види пакування та навіть харчові продукти подарункового формату.

Технічні особливості

Нашою компанією вже було створено програмне рішення, яке називається «К2 інтернет-магазин», на якому можливо розгорнути інтернет-магазин. Його ми й використали для виконання замовлення по інтернет-магазину поліграфічної продукції. Для наповнення сайту ми імпортували всі позиції та картинки з прайсів та обмінних сайтів постачальників. Ми зробили так, щоб все відбувалося автоматично, адже у кожного з постачальників різні формати.

Питанням з тим, що саме на предметах друкувати, вирішувалося напряму з власником
– замовники через інтернет-магазин купляли основу та відправляли ескізи того, що хотіли на ній надрукувати.

Можливості платформи
  • зручний пошук
  • великий каталог різноманітних товарів під друк зі зручною класифікацією
  • можливість обирати потрібний товар за необхідними параметрами: розмір, колір, кількість тощо
  • зручна система фільтрів, яка миттєво видає потрібний товар за заданими параметрами
  • кожен товар має детальний опис та можливість залишати відгуки
  • система безпечної оплати
  • можливість обрати варіант доставки
  • зрозуміла навігація
  • можливість редагувати кожен товар.


  •  

Крім того, кожен клієнт може створити власний кабінет, де видно всю історію замовлень.

До повномасштабного вторгнення платформа користувалася популярністю; її клієнтами були «Сільпо» та інші значні компанії, адже власники інтернет-магазину давно й успішно працювали в поліграфічній сфері. На жаль, війна змусили згорнути цей бізнес, але успішний кейс його створення є.

picture 1


Runtime Site: 0.468789 s.