Pre-loader

Cases K2

Сайт колекції дореволюційного Києва

Людям, далеким від колекціонування, воно здається трохи наївним хобі. Лише при зануренні в тему починаєш розуміти, що це окремий всесвіт як любителів, так і професіоналів, з розмаїттям галузей, спільнот та аукціонів. Адепти цього руху витрачають безліч часу та коштів, щоб знайти рідкісні екземпляри для своїх збірок, кожна з яких - унікальна, адже відображає пристрасть та характер свого власника. Ба більше - часто йдеться не тільки про задоволення власної цікавості, а й про збереження по-справжньому рідкісних речей, які мають чималу історичну та культурну цінність.

Кожен завзятий колекціонер в певний момент стикається з тим, що йому доводиться приводити свою колекцію до ладу. Зразків стає все більше, їх треба систематизувати та зберігати. Комусь це потрібно для власної зручності, хтось також хоче продемонструвати свою колекцію та знайти однодумців, обміняти або продати той чи інший предмет.

Запит клієнта

Саме з бажанням впорядкувати свою збірку до нас звернувся клієнт, пристрасний поціновувач старовинних зображень української столиці. На момент звернення у нього назбиралася чимала колекція унікальних поштових листівок з фотографіями дореволюційного Києва.

Свої цінні знахідки наш клієнт сканував та зберігав як файли у Windows, але в такому форматі з колекцією було незручно працювати та неможливо демонструвати на широкий загал.

Рішення

Ми почали з того, що розробили просту десктопну програму у вигляді бази даних, засканували листівки та внесли їх в цю базу. Це дозволило систематизувати колекцію. Далі клієнт захотів, щоб його збірку бачили інші поціновувачі, тож було вирішено робити окремий сайт.

Так було створено спеціальне програмне рішення «Колекціонер», яке дозволяло:

 - систематизувати експонати по назві, автору, серії, типу листівки, номеру, альбому, категорії розміщення;
- створювати онлайн-колекції;
- сканувати експонати напряму з програми;
- спілкуватися з однодумцями та поціновувачами;
- робити замовлення та обмінюватися зразками.

Таким чином, наш клієнт отримав зручний та естетичний додаток для зберігання своєї збірки. Ніякого безладу у файлах, все впорядковане, доступне та приємне у користуванні. Родзинкою цього онлайн-каталогу, як для власника, так і для користувачів, стало те, що він давав можливість побачити старий Київ, зовсім не схожий на теперішній, адже під час Другої світової війни та за радянської окупації дуже багато будівель було понівечено та зруйновано. А такі листівки - це фотодоказ того, як місто виглядало на початку та до середини 20 століття.

Програмне рішення «Колекціонер» було розроблено під конкретного замовника, проте воно може бути підлаштоване під запит нового клієнта, який бажає впорядкувати свою колекцію та перенести її в онлайн.Runtime Site: 0.262364 s.